Barion Pixel

Aká je cena za dezinfikovanie priestoru?

Viac ako kedykoľvek predtým je dôležité myslieť na dezinfekciu. Ak sa hovorí o dezinfekcii, mnohí si predstavia dezinfekčný gél na ruky, dezinfikovať by ste však nemali len svoje ruky. Baktérie a vírusy sa dokážu na rôznych povrchoch držať niekoľko hodín či dní. Chrípkové vírusy, ktoré nás trápia najčastejšie, prežijú na tvrdých povrchoch až 24 hodín.

U nás používame na dezinfekciu priestorov a povrchov elektrostatické aplikátory, ktorými sa na kontaminované plochy nanáša bezchlórová polymérová dezinfekcia. Ako jediná na trhu má reziduálny dezinfekčný efekt, vďaka ktorému je dezinfikovaný povrch chránený na istý čas aj po ďalšom kontakte s vírusmi a baktériami. Používané prostriedky zabezpečujú kontinuálnu preventívnu ochranu či už proti COVID 19, ale aj proti bežným chrípkovým vírusom.

Takýmto spôsobom dezinfikujeme všetky priestory. Vytvárame bezpečné prostredie pre vašich zamestnancov v kanceláriách, ale aj väčších skladových priestoroch.

Čisté prostredie v gastronómii by malo byť samozrejmosťou, aj keď sa svetom nešíri pandémia nového vírusu. Preto sa staráme o čistotu reštaurácií, kaviarní, hotelov a nočných klubov.

Rovnako ochraňujeme pred baktériami a vírusmi našich najmenších v školách a škôlkach šetrnou dezinfekciou, ktorá nespôsobuje alergie ani ekzémy.

Nezabúdame však ani na tých najzraniteľnejších a naše služby sú využívané aj v domovoch dôchodcov či denných stacionároch.

Spôsob aplikácie je rozličný pre kancelárie, interiéry škôl, reštaurácií a pre skladové väčšie priestory. Ponúkame jednorazové a pravidelné dezinfikovanie povrchoch a priestorov.

Cena za službu dezinfikovania povrchov a priestorov sa odvíja od spôsobu aplikácie, čiže od toho, či potrebujete vydezinfikovať skladové priestory alebo interiér reštaurácie.

Cenová ponuka sa vypracuje na základe počtu m2, na základe spôsobu aplikácie, typu priestoru, ktorý chcete dezinfikovať a na základe dohody či pôjde o jednorazovú alebo opakovanú aplikáciu dezinfekčných prostriedkov.

Pri školských zariadeniach sa cena počíta na základe metrov štvorcových s koeficientom na priemerný počet detí.

Cena sa počíta podľa veľkosti priestorov od 0,45 EUR/m2 bez DPH nasledovne:

  • do 100 m2
  • do 500 m2
  • do 2000 m2
  • nad 2000 m2

Radi vám pripravíme cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek a vlastností vašich priestorov.